Key Account Manager

SP VENTURE s.r.o., distributor profesionálních kosmetických produktů značek Label.m, Inebrya, Jean Paul Myné a Matsuzaki pro Českou Republiku a Slovensko, hledá vhodného kandidáta na pozici:
 

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE PRO KADEŘNICKÉ SALONY

Hledáme spolehlivého a sebevědomého jedince, schopného samostatné práce i práce v týmu/kolektivu. Komunikativní typ s kreativním myšlením a přístupem k práci. Schopnost pracovat v konkurenčním prostředí je nutností.
 

Požadavky:

Náplň práce:

Firemní benefity:

Pracoviště - místo výkonu práce: Sídlo firmy Praha 10 a přidělený region
Pracovní doba: po - pá 9:00 – 18:00, flexibilní dle potřeby
Nástup: ihned nebo dohodou
 
Pokud máte zájem zúčastnit se výběrového řízení na tuto pozici, zašlete nám prosím motivační dopis a strukturovaný životopis v českém jazyce  na email urbanova@labelm.cz .
 
Váš životopis bude pečlivě posouzen, avšak vzhledem k velkému počtu žádostí není možné odpovědět všem kandidátům. Kontaktovat budeme pouze uchazeče splňující naše požadavky.
Děkujeme Vám za pochopení.
Partneři

Salon měsíce - Červen 2017

salon-mesice-cerven-2017-backstage-salon.jpg

Backstage Salon
Telefon: 736150383
Web: http://www.backstagesalon.cz/

Jsme kadeřnický salon v centru Brna, který si zakládá na precizním řemesle, profesionálním stylingu a osobním přístupu k zákazníkům. Naši stylisté jsou neustále v kontaktu s nejnovějšími trendy, abyste z BACKSTAGE na pódium města vždy vycházeli jako hvězdy.

E-shop label.m